Zapraszamy na zabiegi Infuzji Tlenowej urządzeniem BioOxy Infusion firmy M`onduniq. Jest to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, na kilka sposobów i w oparciu o różne metody.Metoda BioOxy Infusiionto specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen.

Nowość!!

Pressoterapia to zabieg masażu uciskowego, służy do leczenia obrzęku limfatycznego. Jest to inaczej masaż limfatyczny przy użyciu urządzenia.

Zabieg polega na tym, ze do mankietów pompowane jest powietrze, które to wywołuje ucisk. Dzięki naciskowi limfa przemieszcza się do węzłów  chłonnych przez co następuje zmniejszenie obrzęków, zastojów.

Wskazania:

zaburzenia krążenia żylnego

dna moczanowa

neuropatie

reumatoidalne zapalenie stawów

zespół niespokojnych nóg

W naszym gabinecie Pressoterapia wykorzystywana jest jako doskonale uzupełnienie zabiegów kształtujących sylwetkę, wyszczuplających, antycellulitowych.

Pressoterapia świetne efekty daje w połączeniu z zabiegami:

Elektrostymulacji

Masażu Próżniowego

Bandaży Arosha

E-Vela

Drenaż limfatyczny jest doskonałym zabiegiem detoksykującym. Poprawia krążenie limfatyczne, przemianę materii, wpływa na jędrność skory, pomaga w walce z cellulitem, ułatwia pozbycie się wody z organizmu , a to wpływa na leczenie nadwagi.